Academie Gentle Peeling Cleanser 2 in 1- opinia

Grudzień 21st, 2016

academie gentle peeling 2 in 1

Aloes już od dłuższego czasu wykorzystywany jest przy produkcji kosmetyków. Niedawno stosowano go głównie do tworzenia balsamów po opalaniu, ponieważ jak nic innego łagodzi podrażnienia skórne, również te wywołane nadmierną ekspozycją na słońce. Obecnie z użyciem aloesu produkuje się szampony, odżywki, mleczka do demakijażu, kosmetyki, balsamy, a nawet antyperspiranty. Okazuje się, że jedna roślina może oddziaływać na różne problemy skórne.

Coś więcej niż aloes

academie aloes

Kosmetyki zawierające tą roślinę charakteryzują się silnymi właściwościami nawilżającymi oraz łagodzącymi. Niewiele osób wciąż wie, że aloes bardzo skutecznie oczyszcza powierzchnię skóry ze wszelkich zanieczyszczeń. Co więcej, posiada w sobie całą gamę witamin, tak bardzo niezbędnych do poprawnego funkcjonowania organizmu. Academie Gentle Peeling Cleanser 2 in 1 to mleczko do demakijażu, które jednocześnie silnie nawilża i oczyszcza skórę. To połączenie rytuału oczyszczającego wraz z peelingiem. Dzięki temu po wykonaniu aplikacji Academie Gentle Peeling Cleanser 2 in 1 skóra staje się wyjątkowo oczyszczona oraz gładka.

 

Czemu właśnie aloes?

 

Academie Gentle Peeling Cleanser 2 in 1 opiera się głównie na działaniu aloesu. Mleczko do demakijażu powinno przede wszystkim bardzo skutecznie oczyszczać skórę. To właśnie aloes działa bakteriobójczo i przeciwgrzybiczo, przez co wymiata wszelkie zarazki z naszej cery. W dodatku fenomenalnie wpływa na miękkość naskórka. Osoby, które mają problem z twardą i szorstką skórą z pewnością polubią Academie Gentle Peeling Cleanser 2 in 1. Z uwagi na to, że to połączenie mleczka do demakijażu oraz peelingu, aloes odgrywa tu drugą kluczową rolę. To właśnie on niweluje wszelkie stany zapalne i podrażnienia. W momencie kiedy na cerze pojawią się uszkodzenia i ranki aloes szybko zregeneruje naskórek. Dzięki niemu rany goją się znacznie szybciej, a skóra w nie tak długim czasie wraca do odpowiedniej kondycji.

 

Stosowanie Academie Gentle Peeling Cleanser 2 in 1

academie mleczko do demakijażu

Mleczko do demakijażu nadaje się do oczyszczania skóry twarzy, szyi i dekoltu. Należy nałożyć niewielką ilość mleczka na wacik i stonizować skórę. Academie Gentle Peeling Cleanser 2 in 1 nie powinno się zmywać makijażu oczu. Do tego celu najlepiej wybrać płyn dwufazowy, który jednocześnie odżywi rzęsy. Academie Gentle Peeling Cleanser 2 in 1 zawiera maleńkie granulki peelingu, które mogą dostać się do oczu, dlatego lepiej oczyszczać nim obszar poza powiekami. Academie Gentle Peeling Cleanser 2 in 1 bardzo dokładnie zmywa nawet najmocniejszy i najbardziej trwały makjaż. Nie zapycha porów, a wręcz je odblokowuje i skutecznie zmiata z powierzchni skóry martwe komórki naskórka. Dzięki temu cera oddycha, jest zdrowa i prezentuje się pięknie. Oprócz aloesu w Academie Gentle Peeling Cleanser 2 in 1 spodziewajcie się także ekstraktu z malwy oraz wody jabłkowej.