SkinCode Cellular Line & Wrinkle Filler – recenzja

Lipiec 24th, 2016

skin code wrinkle filler

Wykonałyście perfekcyjny makijaż, podkład wygląda dobrze, kości policzkowe są podkreślone, ale coś jednak jest nie tak? Wszystkie to znamy. Nawet jeśli dobrze nałożyłaś podkład pędzlem lub modnym w ostatnim czasie beauty blenderem, wokół oczu i ust mogą uwydatnić się zmarszczki. W takiej sytuacji albo możesz pogodzić się z tym, że Twoja twarz nigdy nie będzie wyglądać perfekcyjnie, albo skorzystać z dobrego wypełniacza.

Wypełnione zmarszczki i idealna cera 

Marka SkinCode stworzyła bardzo dobry produkt tego typu – Cellular Line & Wrinkle Filler. Jest to rewolucyjny wypełniacz do zmarszczek i bruzd. Jest bardzo skuteczny, ze względu na to, że działa na poziomie komórkowym. SkinCode Cellular Line & Wrinkle Filler posiada bardzo bogaty skład, który dodatkowo zapewnia skórze nawilżenie. Większość wypełniaczy aplikuje się bezpośrednio na oczyszczoną skórę. W ten sposób wypełniają one zmarszczki, jednakże często po nałożeniu fluidu, wypełniacz nie działa aż tak efektywnie. Można więc zrezygnować z nakładania makijażu, lub poszukać innego produktu, który lepiej poradzi sobie z tym zadaniem. Jeżeli chodzi o SkinCode Cellular Line & Wrinkle Filler, to nie działa on jak klasyczny wypełniacz.

skin code wypełniacz zmarszczekStosowanie SkinCode Cellular Line & Wrinkle Filler  

Główna różnica polega na tym, że SkinCode Cellular Line & Wrinkle Filler nakłada się na krem, na przykład BB lub CC, albo bezpośrednio na podkład. Następnie należy delikatnie go wklepać, tak aby w pełni wypełnił zmarszczkę lub bruzdę. Efekt zauważycie natychmiast, w dodatku SkinCode Cellular Line & Wrinkle Filler nie wpływa na działanie podkładu. Nie musicie się więc martwić, że wklepując SkinCode Cellular Line & Wrinkle Filler w skórę, rozmażecie podkład. SkinCode Cellular Line & Wrinkle Filler dostępny jest w bardzo wygodnej tubce, a dzięki dobrze zaprojektowanej końcówce aplikuje się go łatwo i dokładnie. Pierwsze efekty zauważycie od razu po aplikacji, ale na te długotrwałe należy poczekać kilka tygodni. SkinCode Cellular Line & Wrinkle Filler nie tylko bowiem wypełnia zmarszczki, ale także ujędrnia i wygładza skórę. W dodatku preparat SkinCode Cellular Line & Wrinkle Filler zawiera w sobie mikrodrobinki, które odbijają światło, dzięki czemu skóra wygląda jednolicie i promiennie.

Działanie SkinCode Cellular Line & Wrinkle Filler  

skin code wrinkle filler

Za skutecznym działaniem SkinCode Cellular Line & Wrinkle Filler nie stoi żadna magia, czy sztuczne substancje, tylko dobrze skomponowany skład. Skóra, na którą nakładany jest wypełniacz, dostaje pełną dawkę witamin, dlatego odzyskuje witalność, dzięki
czemu robi się jędrniejsza. Za regenerację oraz odbudowywanie zerwanych włókien kolagenowych odpowiada z kolei ACR Complex G2. Skóra zostaje mocno nawilżona dzięki składnikowi, zwanemu Aquafill. Aby uniknąć jakichkolwiek podrażnień, w składzie SkinCode Cellular Line & Wrinkle Filler zawarto wyciąg z aloesu, który skutecznie koi cerę i dba o to aby nie była zaczerwieniona i zaogniona, czy szczypiąca.

Makijaż nakładany na skórę dojrzałą, czasami sprawia trudności. Zastosowanie SkinCode Cellular Line & Wrinkle Filler pozwala na zminimalizowanie widocznych zmarszczek.