Embryolisse Cicalisse – Balsam SOS

Maj 20th, 2019

Spierzchniętym ustom często towarzyszy ból i pieczenie. Powodują one duży dyskomfort, dlatego też najlepiej zapobiegać pękaniu ust i regularnie dbać o ich odpowiednią pielęgnację.

Na początku warto jednak zdać sobie sprawę, jakie są przyczyny pierzchnięcia ust. Wśród najczęstszych wymienia się niedobór witamin oraz brak odpowiedniej ochrony przed czynnikami atmosferycznymi. Działanie wiatru, słońca oraz mrozu na wyjątkowo delikatną i cienką skórę warg skutkuje nieprzyjemnym pękaniem. Nie chodzi tu zatem wyłącznie o kwestie estetyczne, ale przede wszystkim o ból. Pytanie brzmi jak do niego nie dopuścić, a jeżeli już się pojawi – jak z nim walczyć.

 

Embryolisse Balsam SOS

 

Dieta i nawadnianie
Pomóc mogą właściwe nawyki, czyli odpowiednia dieta i nawodnienie organizmu. Należy pamiętać o tym, aby spożywać odpowiednią ilość witamin i mikroskładników, które zwiększą elastyczność skóry. Warto z kolei unikać ostrych i kwaśnych potraw, które mogłyby jeszcze bardziej podrażniać usta. Równie ważne jest picie odpowiedniej ilości wody – ok. 2 litry dziennie, a także nawilżanie powietrza. Ponadto należy kontrolować często spotykane przyzwyczajenie, jakim jest oblizywanie ust.

Balsam SOS od Embryolisse
Gdy zadbasz już o zdrowy styl życia, czas na odpowiednią pielęgnację, czyli stosowanie kosmetyków do ust. Produktem, który pozwoli Ci zatroszczyć się o usta jest balsam SOS od Embryolisse. Jest to kosmetyk, który przyspieszy regenerację podrażnionej, wrażliwej, popękanej i wysuszonej skóry. Jeżeli borykasz się z popękanymi wargami, z pewnością stanie się Twoim sprzymierzeńcem. Błyskawicznie likwiduje drobne rany i otarcia. Jest to możliwe za sprawą zawartości 3 % stężenia kwasu aceksamowego.

Balsam SOS odnajdziesz na: www.sklepestetyka.pl/embryolisse-cicalisse-balsam-sos-40-ml.html

Razem z kwasem hialuronowym, ekstraktem z aloesu, witaminą E oraz olejkami moreli i migdałów oferuje efekt gładkich i zdrowych ust. Balsam koi skórę, skraca czas gojenia naskórka, łagodzi zaczerwienienia i regeneruje skórę Co ważne, zdecydowaną zaletą jest fakt, że kosmetyk mogą stosować nawet dzieci powyżej 3 roku życia.

Jeżeli masz już dosyć nieestetycznego wyglądu Twoich ust, a przede wszystkim dyskomfortu związanego z podrażnieniem i zaczerwienieniem postaw na kurację SOS.