FEG ODŻYWKA DO RZĘS I BRWI – SERUM EYELASH

Styczeń 24th, 2017

FEG ta najbardziej rozpoznawalna jest w takich krajach jak Australia, Japonia, Kanada i USA, od niedawna podbija rynek europejski. Na rynek polskim został wprowadzona zaledwie 5 lat temu, w październiku 2012 roku, od tego czasu z każdym kolejnym rokiem cieszy się coraz większą popularnością.

Ukierunkowuje się w produkcji preparatów wzmacniających włosy, rzęsy i brwi . Odzywka do rzęs swoją sławę zyskała dzięki dobroczynnym składnikom, znajdującym się w recepturze serum, które głęboko odżywiają, wydłużają, pogrubiają, wzmacniają rzęsy, oraz hamują ich naturalny proces wypadania.

Składniki odżywki są naturalne, dzięki czemu nie powodują podrażnień, ani alergii. Skuteczność Eyelash Enhancer firmy FEG jest potwierdzona wieloletnimi i licznymi badaniami. W skład serum wchodzi enzym EPM, składający się z aminokwasów oraz naturalne ekstrakty roślinne. Ekstrakt z: ogórka, granatu, zielonej herbaty, pestek dyni, które działają pielęgnacyjnie, odżywczo i łagodząco na delikatną skórę okolic oczu. Dodatkowo w produkcie można znaleźć kompleks witaminowy: witaminę A w postaci palmitynianu retinylu oraz witaminę B12. Kolejnym walorem tego produktu jest jego wydajność. Opakowanie serum wystarcza na ok. 5 miesięcy kuracji

Bogata oferta odżywek do rzęs i brwi dostępna na: www.sklepestetyka.pl/feg