Germaine de Capuccini – Carmen Vidal Eau de Toilette – Woda toaletowa Carmen Vidal

Luty 5th, 2019

Perfumy istnieją już od starożytności, a z biegiem czasu ich funkcja stale się zmieniała. W XIV wieku istniało przekonanie o szkodliwości higieny osobistej. W związku z tym ludzie rzadko się myli, a nieprzyjemne zapachy maskowali perfumami o intensywnych zapachach. Z kolei w XX wieku perfumy stały się oznaką elegancji i luksusu. Przekonanie to pozostało aktualne do dnia dzisiejszego.

Produkty od Germaine de Capuccini odnaleźć można na: www.sklepestetyka.pl/germaine-de-capuccini

Stosowanie perfum – korzyści

Perfumy często stosujemy dla dobrego samopoczucia. Zdarza się również, że zapachy traktujemy jako istotny element budowy naszego wizerunku i podkreślenie osobowości. Na rynku dostępne są różne formy przyjemnych woni zamkniętych w szklanych buteleczkach. Są to nie tylko perfumy, ale również wody perfumowane oraz wody toaletowe. Różnica między nimi leży w stężeniu olejków zapachowych.

 

Germaine de Capuccini - Woda toaletowa Carmen Vidal

 

Germaine de Capuccini – Woda toaletowa z klasą!

Dziś pod lupą znajdzie się Carmen Vidal Eau de Toilette, czyli woda toaletowa Carmen Vidal od Germaine de Capuccini, dzięki której zachowasz charakter i elegancję o każdej porze dnia. W jej formule znajduje się m.in. nuta zapachowa piwonii, frezji, wanilii, czy też jaśminu. Esensje kwiatowe, owoców i drewna tworzą idealne połącznie, które sprawia, że woda zapewnia świeży i uwodzicielski aromat.

Dzięki niej podkreślisz energię i witalność, która drzemie w Twoim charakterze. Carmen Vidal była energiczną i pewną siebie kobietą. Dlatego też to naturalne, że jej zapach emanuje elegancją i pięknem. Jest on czarujący, zniewalający, a co najważniejsze stanowi wyraz jej osobowości.

Przyjemna woń potrafi sprawić podobną przyjemność do degustacji ulubionej potrawy w najlepszej restauracji. Wybierz zapach, który poprawi Twoje samopoczucie, pozytywnie nakręci Cię do życia , a co najważniejsze podkreśli cechy Twojego charakteru.