IMAGE SKINCARE -I Conceal Flawless Foundation Natural – Odcień naturalny

Listopad 19th, 2018

Posiadaczki cery trądzikowej doskonale zdają sobie sprawę z tego, że wymaga ona szczególnej troski. Aby ją zapewnić potrzeba systematyczności oraz odpowiednich preparatów pielęgnacyjnych.

Podkład dla cery trądzikowej – oczekiwania

A co z kosmetykami kolorowymi? Jeżeli Twoja skóra jest tłusta i trądzikowa, a Ty borykasz się z krostami i błyszczącą cerą, bez wątpienia wiesz jak trudnym zadaniem jest wybór odpowiedniego podkładu. Ważne, aby fluid zakrywał niedoskonałości i zaczerwienienia, unikając efektów ubocznych w postaci zapchanych porów, efektu maski i wysuszenia.

I Conceal Flawless Foundation Natural – kryjący podkład

Jeżeli zatem pragniesz zakryć niedoskonałości, a jednocześnie wyglądać świeżo i naturalnie, Twoim przyjacielem okaże się I Conceal Flawless Foundation Natural od Image Skincare. Podkład wyróżnia naturalny odcień oraz doskonałe krycie bez sztucznego efektu. Stanowi on dobre rozwiązanie dla każdego rodzaju cery. Nie jest mu straszna skóra z przebarwieniami, wypryskami, trądzikiem różowatym oraz po inwazyjnych zabiegach.

 

Image Skincare - I Conceal Flawless Foundation Natural - Podkład dla skóry trądzikowej i łojotokowej

 

Podkład 3w1

Dodatkowy atut to fakt, iż kosmetyk jest produktem 3w1. Pełni on nie tylko funkcję kryjącą i ochronną, ale posiada również właściwości pielęgnacyjne. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry oraz zwiększa jej jędrność. Ponadto optymalizuje wydzielanie łoju, chroniąc cerę trądzikową i łojotokową.

Podkład jest bardzo kryjący, dlatego już cienka warstwa nałożona na oczyszczoną skórę twarzy wystarczy, aby uzyskać pożądany efekt. Postaw na podkład 3w1, który będzie pielęgnował Twoją skórę, nadając jej jednocześnie naturalny i promienny wygląd.