John Masters Organics – Miód i hibiskus odżywka regenerująca do włosów

Marzec 24th, 2019

Mocne, zdrowe i lśniące włosy dodają niesamowitego uroku. Nic więc dziwnego, że każda kobieta chciałaby takie posiadać. Nie łatwo jest jednak osiągnąć ten efekt. Czasami winne są po prostu geny, które fundują nam cienkie i słabe kosmyki. Często zdarza się także, że sami jesteśmy sobie winni. Niezdrowa dieta oraz stylizacja na gorąco z pewnością nam nie pomagają.

Jeżeli już zaczynamy walkę o piękne włosy, nierzadko zapominamy o tym, że należy zatroszczyć się nie tylko o nie, ale również o skórę głowy. Wymaga ona szczególnie starannej pielęgnacji, aby zapewnić włosom najlepsze warunki do wzrostu.

Oczyszczenie skóry głowy

Zadbaj o kondycję swoich włosów, dokładnie myjąc skórę głowy. Nieoczyszczona może prowadzić do problemów w postaci stanów zapalnych, swędzenia czy łuszczenia. Dlatego myj głowę zawsze, gdy czujesz taką potrzebę. Postaraj się również unikać suchych szamponów. Traktuj je jak koło ratunkowe i używaj jedynie w wyjątkowych sytuacjach, kiedy naprawdę nie masz możliwości skorzystania z wody.

 

 John Masters Organics -  Miód i hibiskus odżywka regenerująca do włosów

 

Odżywka regenerująca od John Masters Organics

Zdrowa skóra głowy zapewnia włosom siłę i odporność. Należy zadbać nie tylko o jej dokładne oczyszczenie, ale również o odżywienie. Preparatem, który pomoże Ci uzyskać piękne i zdrowe włosy jest odżywka regenerująca od John Masters Organics dedykowana kosmykom zniszczonym i suchym. Produkt wzmacnia, odżywia, przywraca zdrowy połysk, wygładza oraz intensywnie nawilża włosy. Dzięki niemu, włosom nie będą już straszne niekorzystne warunki środowiskowe.

To wszystko możliwe jest dzięki doskonałemu połączeniu składników, wśród których znajdują się m.in. miód, hibiskus, lawenda, czy kardamon. Pozytywnie wpływają one nie tylko na zniszczone i suche włosy, ale co ważne, także na skórę głowy. Składniki przywracają jej nawilżenie oraz niwelują stany zapalne. Dodatkowym atutem preparatu jest przyjemny i jednocześnie subtelny zapach, który utrzymuje się bardzo długo.
Zadbaj o dokładne oczyszczenie oraz odżywienie skóry głowy i ciesz się pięknymi i zdrowymi włosami.