Serum przeciwzmarszczkowe + krem ochronny z wysokim filtrem + ETUI

Grudzień 28th, 2017

Geny mają pewien wpływ na proces starzenia się skóry. Jednak nie tylko one decydują o jej wyglądzie i kondycji. Równie ważna jest odpowiednia i systematyczna pielęgnacja, która mimo uwarunkowań genetycznych potrafi zdziałać cuda. Zastanawiasz się nad tym, czy istnieje eliksir młodości, który niczym w bajkach, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przywróci Ci młodość?  Magiczny eliksir nie istnieje, jednak mamy dostęp do wysokiej jakości produktów, które w połączeniu z regularnym stosowaniem oferują pożądane efekty.

Serum przeciwzmarszczkowe + krem ochronny z wysokim filtrem

Produkty Obagi znaleźć można na:

www.sklepestetyka.pl/obagi-professional-c-serum-10-sun-shield-spf-50-etui-serum-10-witamina-c-w-bogatej-skoncentrowanej-formule.html

www.sklepestetyka.pl/obagi-professional-c-serum-15-sun-shield-spf-50-etui-serum-15-witamina-c-w-bogatej-skoncentrowanej-formule.html

www.sklepestetyka.pl/obagi-professional-c-serum-20-sun-shield-spf-50-etui-serum-20-witamina-c-w-bogatej-skoncentrowanej-formule.html

Zestawem kosmetyków, który stosować można przez cały rok jest pakiet od Obagi. W jego skład wchodzą skoncentrowane serum z witaminą C, a także ochronny krem z wysokim filtrem. Stosowanie obydwóch produktów sprawia, że mogą one wzajemnie się wspierać, zapewniając całościowe działanie. Ponadto każdy ma możliwość wyboru  odpowiedniego dla siebie kosmetyku, ponieważ serum występuje w postaci 10,15 oraz 20 %. Jest ono idealnym antidotum na pozbycie się zmarszczek, nawet tych głębszych. Poza tym do jego głównych zadań zalicza się nawilżenie oraz ujędrnienie skóry. Dodatkowo wyróżnia się ono także właściwościami przeciwzapalnymi. Serum w szybkim tempie przenika w głąb skóry, sprawiając, że staje się ona rozjaśniona i zdrowsza. Drugim produktem wchodzącym w skład zestawu jest krem ochronny.  Stanowi on istotną broń w walce z fotostarzeniem, czyli zmianami spowodowanymi głównie przez promieniowanie ultrafioletowe.

Każdy z produktów pełni swoje funkcje, jednak najefektywniej zadziałają w momencie współpracy. Wzajemne dopełnianie swoich właściwości sprawi, że korzystanie z kosmetyków wyeliminuje przedwczesne oznaki starzenia się skóry. Warto dodać, że korzystanie z tych preparatów nie wymaga większej filozofii. Wystarczy jedynie nałożyć od 5 do 7 kropli serum na twarz, a także dekolt i szyję, na których również dostrzec można upływ czasu. Natomiast po wchłonięciu, należy zastosować krem ochronny.

Warto zwrócić uwagę, że producent postanowił zrobić klientom niespodziankę. Oprócz wysokiej jakości produktów, oferuje on także w gratisie upominek, w postaci eleganckiego etui. To niewielkie opakowanie jest pożyteczne nie tylko w codziennym użytkowaniu, ale również w podróży, gdy chcemy ochronić cenne dla nas przedmioty. Etui jest pokrowcem, który przyda się każdemu. Wykorzystać je można do przechowywania biżuterii, okularów czy tez przyborów kosmetycznych. Przede wszystkim jest nieduże, poręczne i możemy mieć je zawsze przy sobie.

Warto zatem postawić na wysoką jakość i pełną pielęgnację. Efektów nie zobaczymy na zawołanie, po pstryknięciu palcami. Jednak konsekwencja i systematyczność sprawią, że na twarzy każdego zagości uśmiech wywołany satysfakcją z osiągniętych rezultatów.