Sesderma BTSeS nawilżający krem przeciwzmarszczkowy

Styczeń 19th, 2018

Wszyscy wiedzą, że starzenie się skóry stanowi nieodłączny element starzenia się organizmu. Warto jednak przypomnieć, iż nie trzeba bezczynnie przyglądać się temu procesowi. Bardzo ważną rolę odgrywa pielęgnacja skóry, która wpływa na jej wygląd. Wiele kobiet, które zdecydowały się na walkę z pojawiającymi się zmarszczkami zastanawia się, które produkty wybrać, aby rzeczywiście pomogły im pozbyć się tych nierówności. Nie jest to łatwa decyzja, ponieważ w dzisiejszych czasach wybór jest praktycznie nieograniczony. Na co więc postawić, aby osiągnąć pożądane rezultaty?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Kosmetykiem, na który warto zwrócić uwagę jest krem przeciwzmarszczkowy. Należy wybrać taki, który będzie dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb, czyli wieku i cery. O wyborze bardzo często decyduje opakowanie kremu. Rzeczywiście, wówczas, gdy jest ono eleganckie i estetyczne, przyciąga uwagę potencjalnych klientów. Ważne jednak, aby przede wszystkim zwrócić uwagę na składniki zawarte w kremie. Poza tym, warto dodać, że krem przeciwzmarszczkowy powinien nawilżać skórę, ze względu na fakt, iż cera dojrzała bywa sucha i spierzchnięta.

Sesderma BTSeS nawilżający krem przeciwzmarszczkowy

BTSeS nawilżający krem przeciwzmarszczkowy

W walce o młodą i pełną witalności skórę pomóc może nawilżający krem przeciwzmarszczkowy, który oferuje Sesderma. To, co go wyróżnia, to rewelacyjny dobór składników, wśród których znalazły się:
•    Snap 8 (5%) – sprawiający, że zmarszczki stają się mniej wyraźne,
•    Myoxinol (10%) – niwelujący napięcie mięśniowe twarzy oraz zmarszczki mimiczne,
•    Syn-coll (1,5%) – zwiększający elastyczność, gładkość i jędrność skóry.

Pożądane rezultaty

Zastanawiasz się, jakie efekty osiągnąć możesz po stosowaniu tego kremu? To proste! Twoja skóra stanie się zregenerowana oraz odmłodzona. Co więcej, krem ma także wpływ na rozluźnienie mięśni twarzy, przez co będziesz mogła cieszyć się efektem wygładzonych i spłyconych zmarszczek. Poza tym, warto dodać, że osiągane rezultaty porównać można do tych uzyskanych po zastosowaniu botoksu.

Nie ma sensu zwlekać! Już dziś zaopatrz swoją kosmetyczkę w krem przeciwzmarszczkowy, który spowolni proces starzenia się skóry, zapewniając jej młodzieńczą witalność i blask.