Sesderma – C-Vit Intensywne serum nawilżające do skóry suchej

Maj 29th, 2018

Sucha skóra to problem, który z pozoru może wydawać się dosyć błahy. Tymczasem, dolegliwość ta potrafi być naprawdę dokuczliwa. Przesuszona skóra wygląda nieatrakcyjnie.Pomijając jednak kwestie estetyczne, należy zaznaczyć, że często towarzyszy jej nieprzyjemne napięcie, swędzenie, czy też zaczerwienienia.

Ze względu na to, wymaga ona szczególnej uwagi i troski. Będąc posiadaczką takiej skóry, musisz zatem ostrożnie i rozważnie wybierać dla siebie kosmetyki pielęgnacyjne.

Sesderma C-Vit Intensywne serum nawilżające do skóry suchej

 

Serum można kupić na: www.sklepestetyka.pl/sesderma-c-vit-intensive-serum-12-intensywne-serum-nawilzajace-do-skory-suchej.html

Dopasuj kosmetyki do rodzaju skóry!

Kosmetykiem godnym uwagi, przeznaczonym dla suchej skóry jest intensywne serum nawilżające z serii C-Vit od Sesdermy. Dzięki temu, że zawiera ono aż 12 % witaminy C, nadaje skórze większej gęstości, młodzieńczej witalności i blasku. Czysta postać witaminy C, która wyróżnia linię kosmetyków C-Vit, oferuje intensywne i przede wszystkim długotrwałe nawilżenie skóry.
Serum stanowi intensywną kurację odmładzającą. W związku z tym, oferuje szeroki wachlarz korzyści:

  • niweluje przebarwienia,
  • nadaje skórze jędrność,
  • spłyca zmarszczki,
  • dodaje skórze energii i sprawia, że wygląda na wypoczętą.

Sucha skóra a picie wody

Miej na uwadze, że na wygląd Twojej cery wpływa również właściwe nawodnienie. Jeżeli borykasz się z problemem przesuszonej skóry, szczególnie powinnaś pamiętać o piciu odpowiedniej ilości wody – czyli ok. 1,5 l – 2 l dziennie. Nawodniony organizm przyczynia się do łatwiejszego transportu tlenu we krwi, dając efekt bardziej odżywionej skóry.

Zatroszcz się o siebie! Wybierz kosmetyki dopasowane do potrzeb Twojej cery i dostarcz jej wszystko, czego najbardziej potrzebuje.