Sesderma – Krem na dekolt i szyję z serii Factor G

Styczeń 25th, 2018

Wiele kobiet podczas codziennej pielęgnacji skupia się wyłącznie na twarzy. Owszem, jest to istotne, gdyż właśnie na nią praktycznie każdy człowiek zwraca uwagę w pierwszej kolejności. Nie można jednak zapominać o szyi i dekolcie, które również potrzebują szczególnej troski.

Dlaczego szyja i dekolt potrzebują wyjątkowej pielęgnacji?

Istnieją dwa główne powody, dla których nie powinno się zapominać o tych częściach ciała. Po pierwsze, na szyi znajduje się mniej gruczołów łojowych. W efekcie, stanowiąca ochronę warstwa lipidowa, jest dużo cieńsza. Po drugie, należy wspomnieć o braku komórek wytwarzających pigment, których misją jest ochrona przed działaniem promieni słonecznych. Z wyżej wymienionych powodów, brak odpowiedniej dbałości sprawia, że skóra staje się zwiotczała i pozbawiona jędrności.

O serii Factor G także w artykule: www.kosmetyki-academie.pl/inni-producenci/sesderma/zestaw-azelac-krem-nawilzajacy-do-skory-z-tradzikiem-rozowatym-factor-g-serum-z-pecherzykami-lipidowymi/

Zmiana nawyków

Szyja i dekolt nie wymagają długotrwałych i skomplikowanych zabiegów. Dlatego też, nie powinno się o nich zapominać. Chcąc cieszyć się gładką i napiętą skórą, warto mieć na uwadze codzienne przyzwyczajenia, które także mają wpływ na jej kondycję. Jednym z nich jest właściwa, wyprostowana postawa ciała, która zapobiega pojawianiu się kolejnych zmarszczek i bruzd. Równie istotna jest ochrona przed słońcem, a więc stosowanie kremów z filtrem.

Sesderma Factor G Krem na dekolt i szyję

Krem na dekolt i szyję

Oprócz codziennych nawyków, należy pamiętać o zastosowaniu odpowiednich kosmetyków, przeznaczonych do tych konkretnych partii ciała. To one zapobiegną utracie elastyczności i jędrności. Jeżeli chcesz zawalczyć o odmłodzoną i pełną witalności skórę, Twoim sprzymierzeńcem okazać się może krem na dekolt i szyję z serii Factor G od Sesdermy. Stanowi on nowoczesną formułę i rozwiązanie nanotechnologiczne. Oznacza to, że składniki zawarte w kremie szybko wnikają w głąb skóry, która staje się napięta i wygładzona. Co więcej, produkt posiada również właściwości antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe. Wszystkie opisane powyżej rezultaty możliwe są dzięki zawartym w kremie składnikom, m.in. tj. liftinujący DMAE, czy też retinol, zapobiegający przedwczesnej degeneracji komórek.

Wzmocnij swoją wiotką skórę, aby móc cieszyć się piękną szyją i dekoltem bez zmarszczek. Stosuj odpowiednie kosmetyki, pamiętając przy tym o systematyczności i dokładności.