ZESTAW Azelac Krem nawilżający do skóry z trądzikiem różowatym + Factor G Serum z pęcherzykami lipidowymi

Styczeń 4th, 2018

Wiele kobiet marzy o tym, aby ich cera była gładka niczym aksamit. Chcą upodobnić ją do twarzy widocznych na okładkach gazet, chociaż te w dużej mierze są zasługą grafiki komputerowej. Na drodze do perfekcji stają jednak wszelkiego rodzaju niedoskonałości i choroby skóry. Jedną z nich jest trądzik różowaty, szczególnie nielubiany i uciążliwy. Dzieje się tak ze względu na to, iż dotyczy on naszej twarzy, której nie ukryjemy pod ubraniami, jak inne części ciała. Ze względu na ogromny wybór kremów przeznaczonych do walki z tym schorzeniem, podjęcie decyzji o kupnie tego jedynego, nie jest proste.

Kosmetyki Sesderma odnależć można na: www.sklepestetyka.pl/sesderma-factor-g

Przyczyny i objawy trądziku różowatego

Jeżeli chodzi o konkretne powody pojawienia się tego schorzenia, nie są one do końca znane. Wiadomo, że związane są z zaburzeniami hormonalnymi i naczyniowo-ruchowymi. Wśród głównych objawów wyróżnia się natomiast występowanie niedoskonałości głównie na czole, nosie i policzkach. Są to przede wszystkim rumieńce, które utrwalone, powodować mogą pojawianie się tzw. pajączków, czyli naczynek krwionośnych. Poza tym wśród podstawowych objawów wyróżnia się grudki i krostki, które nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale często wiążą się także z niekomfortowym pieczeniem i swędzeniem.

Kosmetyki, które mogą pomóc

Borykając się z tym uciążliwym schorzeniem, skóra marzy o tym, aby zaznać uczucia ulgi. Pomóc jej w tym może Azelac Krem, który dedykowany jest osobom zmagającym się trądzikiem różowatym, rumieniem, a także wrażliwą cerą. Jego siłą są składniki aktywne, do których zaliczyć można:
Azeloglicynę – łagodzącą i zmniejszającą zaczerwienienia. Poza tym posiada ona także właściwości przeciwbakteryjne, reguluje wydzielanie sebum i co istotne, wyrównuje koloryt skóry.
Witaminę E- stanowiącą tarczę obronną przed działaniem wolnych rodników, które niszcząc tłuszcze naskórka sprawiają, że skóra staje się sucha i podrażniona.
Niacynamid- załatwiający sprawę podrażnień i zaczerwienień, sprawiając jednocześnie, że skóra zyskuje jednolity koloryt.

Dodatkowo, w walce o piękną cerę, pomoże nam również zawarte w zestawie od Sesdermy, serum z pęcherzykami lipidowymi, które wnikając w skórę, poprawiają jej kondycję. Jego misją jest pozbycie się wszelkich zmarszczek i nawilżenie skóry. Poza tym, dzięki jego działaniu cera stanie się promienna i pełna blasku, a to wszystko za sprawą właściwości stymulujących syntezę elastyny i kolastyny. Należy nadmienić, że to właśnie przemyślane połączenie składników serum, do których zaliczyć można m.in. komórki macierzyste, czy też ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej, sprawia, że skóra staje się wygładzona i promienna.

ZESTAW Azelac Krem nawilżający do skóry z trądzikiem różowatym + Factor G Serum z pęcherzykami lipidowymiZestaw do kupienia na: www.sklepestetyka.pl/sesderma-azelac-hydrating-cream-factor-g-renew-lipid-bubbles-serum-zestaw-azelac-krem-nawilzajacy-do-skory-z.html

Należy pamiętać, że powinniśmy pełnić rolę strażników naszej skóry, chroniąc i dbając o nią każdego dnia, a w przypadku pojawiających się podrażnień przynosząc jej uczucie ulgi. To, czy nasza skóra będzie w dobrej kondycji, leży właśnie w naszych rękach.