Recenzja Clinique – Pore Refining Solutions Stay Matte Hydrator

Wrzesień 27th, 2016

clinique-pore-refining-solutions-stay-matte-hydrator

 

Oczyszczanie twarzy to bardzo ważny element codziennej pielęgnacji. W dzisiejszych czasach nakładamy na skórę bardzo dużo produktów, które mogą powodować zatykanie porów oraz powstawanie zaskórników. Zanieczyszczenia ze środowiska oraz naszego najbliższego otoczenia również wpływają na stan toksyn zawartych w cerze. Rozszerzone pory są ich następstwem. Rozpychane przez zanieczyszczenia, stopniowo się powiększają. Podkład nanoszony na cerę ze zbyt dużymi porami wygląda niechlujnie. Na skórze widoczne są małe wgłębienia, które z pewnością nie prezentują się estetycznie. Z rozszerzonymi porami można walczyć na różne sposoby. Z początku jednakże należy zmienić sposób pielęgnacji skóry. Warto zastosować dobry produkt oczyszczający. Zarówno żel jak i tonik, które zapewnią cerze prawidłową pielęgnację.

Skóra, dobrze tonizowana nie będzie gromadziła sebum, a pory nie będą się zatykać. Jeżeli jednak wasz problem istniał już od jakiegoś czasu, zmiana w sposobie pielęgnacji cery może nie wystarczyć. Dlatego, jeśli nie zauważycie poprawy w kondycji cery, po zmianie oczyszczania skóry, być może potrzebujecie silniejszego preparatu. Z pomocą może wówczas przyjść wam kosmetyk od marki Clinique – Pore Refining Solutions Stay Matte Hydrator. Jest to emulsja, która pochłania nadmiar sebum, nawilża i jednocześnie bardzo skutecznie zwęża pory. Za proces ten odpowiedzialny jest ekstrakt z Siegesbeckia Orientalis. Dzięki niemu w szybkim czasie zauważycie różnicę w wyglądzie waszej cery. Clinique Pore Refining Solutions Stay Matte Hydrator jest stworzony do skóry mocno zanieczyszczonej, ponieważ zawiera wyżej wymieniony ekstrakt, który eliminuje brud i toksyny przez przedostaniem się wgłąb naskórka. Clinique Pore Refining Solutions Stay Matte Hydrator należy stosować dwa razy dziennie, aby do cery dostarczane były składniki potrzebne do utrzymania zwężonych porów oraz odpowiedniego nawilżenia skóry. Preparat pomniejszający pory bardzo dobrze sprawdzi się na cerze tłustej i mieszanej, ponieważ Clinique Pore Refining Solutions Stay Matte Hydrator bardzo dobrze pochłania nadmiar sebum. Jak najbardziej można zastosować krem na emulsję, zarówno na dzień jak i na noc. Nie ma problemu również wtedy kiedy będziecie aplikować Clinique Pore Refining Solutions Stay Matte Hydrator samodzielnie. Bardzo dobrze sprawdza się jako baza pod makijaż, z uwagi na jego właściwości nawilżające i matujące. Po krótkim czasie od regularnego stosowania Clinique Pore Refining Solutions Stay Matte Hydrator zauważycie różnicę w wyglądzie cery, w szczególności pod makijażem. Skóra z małymi, niewidocznymi porami prezentuje się świeżo i pięknie. Można wówczas zaszaleć z makijażem i nie bać się, że uwydatnią się one na cerze.

Clinique Pore Refining Solutions Stay Matte Hydrator działa także jak dobry krem matujący i nawilżający. Spodoba się w szczególności osobom, które lubią lekkie formuły kosmetyków.