Academie Regenerating Treatment Fundation – Liftingujący podkład

Lipiec 3rd, 2014

Academie Regenerating Treatment Fundation - sklep

Dobrze dobrany podkład jest niczym nasza „druga skóra”. To właśnie dzięki niemu nasza cera wygląda młodo, promiennie, a wszelkie niedoskonałości, takie jak sińce pod oczami, krostki i przebarwienia zostają ukryte. Marka Academie idąc z duchem czasu i pragnieniem posiadania przez każdą Panią idealnego podkładu stworzyła Regenerating Treatment Foundation – liftingujący podkład nadający się do każdego typu skóry.

Sklep Academie – wejdź: www.sklepestetyka.pl/Academie

Academie Regenerating Treatment Foundation gwarantuje cerze intensywne nawilżenie, rozświetlenie, dokładne krycie niedoskonałości oraz ujednolica jej koloryt. W formule podkładu zawarty jest roślinny nawilżacz penetrujący w głąb skóry, peptydy biomimetycze, które pobudzają syntezę włókien kolagenowych i elastynowych oraz działający przeciwstarzeniowo ekstrakt z ryżu japońskiego. Dodatkowo skład produktu wzbogacono o wyciąg z trawy azjatyckiej, który chroni przed szkodliwym wpływem czynników środowiskowych oraz prowitaminę B5 wykazującą właściwości regenerujące i kojące.

Po zastosowaniu podkładu Academie Regenerating Treatment Foundation cera staje się rozświetlona, gładka i odzyskuje promienny blask.