Academie – Samoopalacz w płynie do twarzy i ciała – Bronz

Kwiecień 14th, 2011

Opalone ciało można mieć nie tylko dzięki słońcu i wizycie w solarium. Jeżeli dobrze dobierzemy odpowiedni samoopalacz i dokładnie go nałożymy będziemy cieszyć się pięknym, złotobrązowym kolorem skóry. Samoopalacz to środek kosmetyczny występujący obecnie na rynku w postaci kremu, pianki lub mgiełki.

Academie Samoopalacz Bronz

Opalenizna o każdej porze roku, to pragnienie wielu kobiet i mężczyzn. Żeby sprostać tym oczekiwaniom laboratoria Academie stworzyły linię kosmetyków samoopalających – Bronz’express. Samoopalacz firmy Academie istnieje od 1961 roku i jest liderem na rynku. Samoopalacz nadaje skórze piękny i naturalnie brązowy kolor. Nie pozostawia plam, smug i tłustej skóry. Składniki aktywne, które znajdują się w samoopalaczu Academie odżywiają i nawilżają skórę. Przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, do stosowania na twarz i całe ciało.

Po nałożeniu samoopalacza nie należy się kąpać przez około trzy godziny. Dla uzyskania długotrwałego efektu nakładanie samoopalacza należy powtarzać 2 – 3 razy w tygodniu.

Samoopalacz Academie nie zawiera filtrów słonecznych, dlatego nie chroni skóry przez niebezpiecznym promieniowaniem UV.