Shedor Cellular Anti-Aging Cream Night&Day – recenzja

Sierpień 25th, 2016

shedor odmładzający krem

Shedor Cellular Anti-Aging Cream Night&Day 

Trzydzieści pięć lat i skóra promienna jak u nastolatki. Tak, w dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe. Dawniej kobiety w wieku dwudziestu lat wyglądały starzej niż obecne czterdziestki. Medycyna estetyczna, oraz kosmetologia posunęły się na przód, powodując, że wyścig do młodości stał się jeszcze bardziej zacięty. Kolejnym plusem rozwojem branży kosmetologicznej jest to, że obecnie produkuje się bardzo wszechstronne kosmetyki. Nie musisz stosować kremu na dzień, na noc, serum, olejku i roll-ona aby osiągnąć dobre efekty w terapii skóry. Na przykład krem marki Shedor Cellular Anti-Aging Cream Night&Day można stosować na dzień i na noc, a także jako bazę pod makijaż. Jeżeli jeszcze go nie znacie, to koniecznie posłuchajcie o jego kompleksowym, zaawansowanym działaniu na skórę twarzy.

Krem Shedor Cellular Anti-Aging Cream Night&Day przeznaczony jest dla kobiet od trzydziestego piątego roku życia. Młodsze osoby nie powinny go stosować, ponieważ ich skóra nie jest gotowa na przyjęcie aż tak dużej ilości substancji aktywnych. W dodatku w późniejszym okresie pielęgnacji, cera może nie reagować na poszczególne składniki, co skutkuje pogorszeniem jej kondycji. Shedor Cellular Anti-Aging Cream Night&Day jest pełen składników odżywczych, witamin i cząsteczek odmładzających.

Stosowanie i skład Shedor Cellular Anti-Aging Cream Night&Day 

shedor krem

Krem należy nakładać na dobrze oczyszczoną cerę, delikatnie go nakładając, ruchami idącymi w górę. Dzięki temu Shedor Cellular Anti-Aging Cream Night&Day dotrze głębiej, wśród warstwy skóry. Shedor Cellular Anti-Aging Cream Night&Day jest pełen kwasu hialuronowego, który wpływa na jędrność cery oraz jest jedną z najlepiej nawilżających substancji. Z kwasem hialuronowym bardzo dobrze współgra drogocenne masło Shea. Dzięki niemu skóra stopniowo robi się coraz bardziej elastyczna i wytrzymała. Masło Shea mocno odżywia skórę, dzięki czemu nie brakuje jej minerałów i witamin, co skutkuje promienną cerą na co dzień. Shedor Cellular Anti-Aging Cream Night&Day przede wszystkim działa przeciwstarzeniowo. Stosując regularnie ten krem można zauważyć duże efekty w zmianie kondycji skóry. Shedor Cellular Anti-Aging Cream Night&Day swoje działanie zawdzięcza małym cząsteczkom Nutrilinum. To właśnie one odpowiadają w tym kremie za działanie odmładzające. To co odróżnia inne kremu od Shedor Cellular Anti-Aging Cream Night&Day to, to, że aplikuje się go za pomocą specjalistycznego pędzla. Nadaje on codziennej pielęgnacji niesamowicie luksusowy wydźwięk.

Pędzel dodawany do krem shedor odmładzający kremShedor Cellular Anti-Aging Cream Night&Day jest wykonany z włosia, które nie powoduje podrażnień i alergii, można więc go spokojnie użytkować. Pędzel sprawia, że składniki aktywne docierają tam gdzie powinny i skutecznie odmładzają skórę. Konsystencja Shedor Cellular Anti-Aging Cream Night&Day jest bardzo przyjemna, dzięki czemu produkt nie spływa z aplikatora.

Młoda skóra jest możliwa nawet w starszym wieku. Wszystko zależy od tego jakie kosmetyki wybierzecie. Shedor Cellular Anti-Aging Cream Night&Day to strzał w dziesiątkę.