Dotlenianie skóry – zalety

Czerwiec 29th, 2018

Tlen potrzebny jest każdemu z nas do życia – to jasne. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę, że ma on również zbawienny wpływ na wygląd skóry. Dlatego też, zawsze staraj się ją dogłębnie oczyszczać i tym samym sprawić, aby mogła swobodnie oddychać.

Czy to wystarczy, aby osiągnąć efekt młodej i promiennej cery? Nie do końca! Skóra jest spragniona tlenu. Niestety w dzisiejszych czasach sporo czasu przebywamy w zamkniętych, klimatyzowanych pomieszczeniach. Warto zatem dotleniać ją, używając przeznaczonych do tego kosmetyków.

Odżywczy balsam dotleniający - Lierac

SOS dla suchej skóry!

Odżywczy balsam dotleniający od Lierac stanowi kurację SOS dla ziemistej i przemęczonej cery. W jego składzie wyróżnia się m.in. kompleks witamin i minerałów, kwas hialuronowy, czy masło morelowe. Przemyślany dobór składników sprawia, że kosmetyk oferuje wiele korzyści w postaci:

Zażyj trochę ruchu!

Warto pamiętać o tym, że przyjacielem skóry jest także aktywność fizyczna, która może dotlenić jej wszystkie struktury. Optymalnym rozwiązaniem jest marsz, czy też jazda na rowerze, które warto wybrać w niedzielne popołudnie zamiast spędzania chociażby kolejnych godzin przed ekranem telewizora bądź komputera.

Pamiętaj o tym, aby dotleniać swoją skórę! Niech tlen okaże się Twoim najlepszym sprzymierzeńcem w walce o piękną i pełną młodzieńczej witalności cerę.