Lierac Body Slim Destock Nuit – Technologia wyszczuplania

Styczeń 7th, 2015

 Lierac Body Slim Destock Nuit

Cellulit jest chorobą tkanki podskórnej, zwaną też lipodystrofią, co oznacza patologię komórek tłuszczowych. Nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej objawia się widocznymi obrzękami i zgrubieniami na skórze. Cellulitowi często towarzyszy ból podczas ucisku, ale przede wszystkim powoduje on dyskomfort psychiczny.

Marka Lierac wprowadziła na rynek pierwszy koncentrat intensywnie wyszczuplający Lierac Body Slim Destock Nuit do stosowania na noc, oparty na technologii Micropath. Zasada działania praparatu polega na stopniowym uwalnianiu składników aktywnych, które w działają przez całą noc, w jednostajnym tempie, likwidując uporczywy cellulit i wysmuklając sylwetkę.

www.sklepestetyka.pl/Lierac – sprawdź więcej produktów marki Lierac.

Aktywna kofeina 5% o przedłużonym działaniu – wspomaga proces przemiany materii, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej

Wyciąg z miąższu czerwonych owoców (truskawki, maliny) 2% – zapobiegają tworzeniu się agregatów komórek tłuszczowych, wspomagają metabolizm

WTB System (wierzba biała, święty lotos, biotechnologiczny peptyd) 2% – opatentowany kompleks, który wspomaga przemianę komórek ‚magazynujących” tłuszcz w komórki „spalające tłuszcz”.

Lierac Body Slim Destock Nuit należy stosować wmasowując go w miejsca dotknięte problemem cellulitu i pozostawić na noc do wchłonięcia. Należy czynność regularnie powtarzać przez okres minimum 28 dni, aby efekt smukłej sylwetki był widoczny gołym okiem.

Wysoka skuteczność preparatu została udowodniona badaniami.